חוגי ילדים ונוער

hogy1

hogy
idkon2

טניס שדה:
טניס הוא משחק כדור הנערך בין שני שחקנים (במסגרת משחק יחידים) או שני זוגות שחקנים (משחק זוגות). מטרת המשחק היא לחבוט כדור גומי חלול באמצעות מחבט אל עבר צדו השני של המגרש.


   

התעמלות לגיל הרך:
חוג שבו הילדים לומדים כיצד, נכון ואפשר לעודד, לשפר, לשכלל את היכולות המוטוריות של הילד עם פעוטות.


   

בישול:
הילדים ילמדו לבשל ויבשלו עוגיות, תבשילים ועוגת ועוד.


   

FIT PUMP:

שיעור המשלב עבודה אירובית וחיזוק גוף בעזרת אביזרים שונים.


   

מחול:
בחוג זה ילמדו התלמידות להכיר את עולם המחול,ייפתחו חוש קצב,יתפחו את טעמם המוסיקלי כאשר נשתמש בכל סגנונות .המוסיקה כדי לעורר את דמיונן,ויילמדו להינות מתנועה ומחול בצורה שלא חשבו לעולם.


   

זומבה:
שיטת אימון גופני אירובי באמצעות ריקוד שפותחה על ידי הכוראוגרף אלברטו פרס בקולומביה בשנות ה-90. השיטה מבוססת על שילוב תנועות ריקוד המושפעות מסגנונות שונים לצלילי מוזיקה לטינית, מערבית ומזרחית, במטרה להפוך את האימון הגופני למהנה.


  

כדורסל:
חוג שבו הילדים לומדים לשחק כדורסל, מפתחים יכולות מוטוריות, לומדים את חוקי המשחק ומבצעים המון תרגילי כושר גופני.


   

כדורגל:
חוג שבו הילדים לומדים לשחק כדורגל, מפתחים יכולות מוטוריות, לומדים את חוקי המשחק ומבצעים המון תרגילי כושר גופני.


    

טאקוואנדו:
טאקוונדו היא אומנות לחימה קוריאנית וענף אולימפי. חוג טאקוונדו מיועד לילדים ולמבוגרים. כל אחד המתאמן ב-טאקוונדו או כל אמנות לחימה אחרת, מרוויח משהו, אחד רוצה להיות אלוף, השני ספורטאי טוב, השלישי חגורה שחורה הרביעי בעל קשיי ריכוז, החמישי מגיע לחוג בגלל מגבלות מוטוריות השישי בגלל עודף משקל, השביעי בגלל חוסר בטחון ועוד.


   

ג'אז:

  1. שיעורי הג'אז מקנים לילדות אפשרות לרקוד במגוון סגנונות. היות ומדובר על גילאים צעירים בהם עדיין לא מתפתחת העדפה אישית ברורה, הקורס הוא הזדמנות להיחשף אל הסגנונות הללו ולשאוב השראה. הסגנונות הבולטים של ריקודי הג'אז כוללים פאנקי, סטריט, לירי, היפ הופ, תיפוף גוף ועוד. בכל סגנון יש תנועות אחרות המגוונות את הפעילות עבור הילדות ותורמות להן מבחינה פיזית ומנטאלית.
     
  2. עבודה על שרירי הגוף – הדגש בחוג ג'אז הוא על עבודה על שרירי הגוף. ילדות מתרגלות להפעיל כמעט את כל שרירי הגוף במהלך הריקוד, לרבות פיתוח חיזוק וגמישות, טכניקה וקואורינציה. המדריכים מעודדים הפעלת שיווי משקל והם גם עובדים יחד עם הילדות על קומבינציות והרפיה.

 

תנועה קצבית:
שיטה משלבת תנועה, שפת גוף ודמיון מודרך, המלווים במוזיקה מעצימה, קצבית ומשחררת, והיא מתאימה לכל אחד ואחת.


   

התעמלות קרקע:

התעמלות מכשירים היא אחד מענפי הספורט הפופולריים ביותר לצפייה במשחקים האולימפיים. זהו ענף שמשלב גמישות וכוח עם וירטואוזיות וביצועים מרהיבים.


 

היפ הופ:
ריקוד היפ הופ הוא סגנון ריקוד בעל שורשים עמוקים בתרבות העירונית. הוא משלב תנועות גוף מלאות הדורשות כמויות משמעותיות של כוח שרירים, כושר גופני וסיבולת. שגרת אימון גופני מונוטונית עלולה לגרום לשעמום בקלות, במיוחד כשהשקעת מאמץ עקבית אינה מייצרת את התוצאות הרצויות.


   

קפוארה:
הקפוארה הינה אומנות לחימה ברזילאית משולבת עם ריקוד. מיועדת לבנים ולבנות כאחד. היא נוצרה בברזיל לפני כ- 500 שנים, תורמת להתפתחות הקורדינאציה, גמישות, זריזות, כוח מתפרץ,סבולת שריר,פותרת בעיות של קשב וריכוז,מלווה בכלי נגינה והמוסיקה מהתרבות הברזילאית. 
 


   

טניס שולחן:
טניס שולחן הוא ספורט -משחק קצבי ומהיר המצריך מאמץ, כושר גופני, תרגול ממושך ואימונים סדירים על מנת לרכוש מיומנות. המשחק משוחק בעזרת כדור קטן וקל מאוד. החוג תורם רבות לשיפור הכושר הגופני ויכולת הריכוז של המשתתפים.


   

ג'ודו:
הג`ודו זה אומנות לחימה יפנית אומנות לחימה המפתחת: משמעת עצמית,בטחון עצמי,כושר גופני,קואורדינציה, הגנה עצמית.


   

שיעורים בתחומי הפיסול והציור:

יצירה מגוונת, ציור חזותי פיסול בחימר.


   

שחייה אומנותית:
השחייה האומנותית הינה ספורט תחרותי-אולימפי. השחייה האומנותית מפתחת יכולות רבות במים כגון: שחייה, קואורדינאציה, התמצאות במרחב, צלילה .


     

אגרוף תאילנדי:
אגרוף תאילנדי  היא אומנות לחימה וספורט לחימה שמוצאה בדרום מזרח אסיה. ווריאציות של אומנות הלחימה התאילנדית מופיעות בבורמה ובמדינות שכנות. אגרוף תאילנדי או "אגרוף שמונת האיברים" משתמש במכות במגע מלא של האגרופים, המרפקים, הרגליים והברכיים כדי להכניע את היריב בזירה.

עבור לתוכן העמוד